KRYNICA MORSKA PENSJONATYPENSJONAT WILLA JOKER ZAPRASZA NA NOCLEGI NAD MORZE BAŁTYCKIE W KRYNICY MORSKIEJ.

KRYNICA MORSKA NOCLEGI

Czy ma Pan wolny pokój?...Ja dzwoniłam do Pana wcześniej, ale znalazłam pokoje taniej....

ale jak tak można?.., przecież ja na nich naślę sanepid.Co ja mam zrobić?Zadatku nie chcą oddać a ja tam mieszkać nie będę Mąż mówi żebyśmy wracali do domu do Łomży ale co mam powiedzieć dzieciom.Czekały na wakacje nad morzem przez cały rok a teraz co?Dzieciom warunki mogą być ale mąż chce wracać.U nich na stronie zdjęcia tez były ładne.Co ja mam teraz zrobić?

Takie i podobne teksty co roku słyszę od turystów szukających pokoju ,,a za ile ...,to ja się zastanowię.'Każdy ze sprzedających wie ile są warte jego kwatery i za ile można je sprzedać.

Nie inwestując w nieruchomość i reklamę łapią klientów na niską cenę.Ta sama zasada dotyczy samochody kupionego sporo taniej niż inne tej samej marki i z tego samego rocznika.Jak nie kradziony to naprawa wyjdzie trzy razy więcej niż zaoszczędziliśmy przy kupnie.Tak jak było z kasami Grobelnego.Wpłacający nie zastanawiali się dlaczego daje dużo większy procent niż wszystkie banki. I do kogo teraz mieć pretensje?

Czy zaryzykować , kupić coś tanio i mieć w pamięci ,,niezapomniane wakacje' przez kolejny rok.

A może lepiej kupić coś z polecenia,sprawdzonego , cieszyć się wypoczynkiem i zadowolonym wrócić do domu z zapasem energij na kolejny rok. Czy przyjeżdżamy na wakacje aby mieszkać byle gdzie, jeść byle co, byle tanio? To po to harujemy cały rok aby zaoszczędzić ~300 zł na rodzinę na tygodniowych wakacjach?

KRYNICA MORSKA PENSJONATY

Dlaczego my ?

W pobliżu (200m) znajduje się port jachtowy, z którego odbywają się rejsy po Zalewie Wiślanym, natomiast plaża nad morzem znajduje się w odległości około 600 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego pensjonatu znajdują się również liczne lokale gastronomiczne oraz organizowane są liczne imprezy kulturalne. Pensjonaty nad morzem w Krynicy Morskiej to udane wczasy,wakacje czy urlop. Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce.