Krynica Morska pensjonaty blisko morzaKRYNICA MORSKA PENSJONATY

Krynica Morska pensjonaty blisko Morza Bałtyckiego. Pensjonat Willa Joker położony nad Morzem Bałtyckim, na Mierzei Wiślanej - w centrum Krynicy Morskiej, przy ul. Nowej 19. Krynica Morska pensjonaty blisko morza i centrum Krynicy. Około 2000m po minięciu tablicy „Krynica Morska”, 10 metrów przed dziobem zabytkowego statku KOGA należy skręcić w lewo w kierunku morza i wjechać w ul. Nową. Po 40 m. Państwa oczom ukaże się okazały pensjonat z napisem „WILLA JOKER”.

KRYNICA MORSKA PENSJONATY BLISKO MORZA

Krynica Morska klimatyzowany pensjonaty blisko morza, nad morzem. Położenie pensjonatu jest bardzo atrakcyjne. W pobliżu (200m) znajduje się port jachtowy, z którego odbywają się rejsy po Zalewie Wiślanym, natomiast plaża nad morzem znajduje się w odległości około 600 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego pensjonatu znajdują się również liczne lokale gastronomiczne oraz organizowane są liczne imprezy kulturalne. Pensjonaty nad morzem w Krynicy Morskiej to udane wczasy,wakacje czy urlop. Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu - Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego. Położenie blisko morza sprawia że turyści przyjeżdżają tu rokrocznie.

W okresie zimowym pensjonat Joker zaprasza na sylwestra do Krynicy Morskiej. Jeśli dysponują Państwo czasem, koniecznie zostańcie na kilka dni Nowego Roku. Będą mieli Państwo sposobność zobaczyć zamarznięty Zalew Wiślany.Zrelaksują się i odpoczną, a szalony sylwester 2013/2014 pozostanie niezapomnianym wspomnieniem. Krynica Morska sylwester nad morzem.

 

 NOCLEGI W KRYNICY MORSKIEJ,  KRYNICA MORSKA NOCLEGI, KRYNICA MORSKA HOTELE

KRYNICA MORSKA PENSJONATY BLISKO MORZA 

PENSJONATY W KRYNICY MORSKIEJ,

PENSJONATY KRYNICA MORSKA

KRYNICA MORSKA PENSJONAT, PENSJONAT KRYNICA MORSKA, PENSJONAT W KRYNICY MORSKIEJ NAD MORZEMKrynica Morska centrum
Krynica Morska centrum
Krynica Morska port rybacki
Krynica Morska port rybacki
Krynica Morska nocą
Krynica Morska nocą
Krynica Morska Biała Plaża
Krynica Morska Biała Plaża
Krynica Morska port jachtowy
Krynica Morska port jachtowy
Krynica Morska hotele przy plaży
Krynica Morska hotele przy plaży
Krynica Morska hotel nad morzem
Krynica Morska hotel nad morzem
hotel nad samym morzem
hotel nad samym morzem
Krynica Morska plaża
Krynica Morska plaża

Dlaczego my ?

W pobliżu (200m) znajduje się port jachtowy, z którego odbywają się rejsy po Zalewie Wiślanym, natomiast plaża nad morzem znajduje się w odległości około 600 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego pensjonatu znajdują się również liczne lokale gastronomiczne oraz organizowane są liczne imprezy kulturalne. Pensjonaty nad morzem w Krynicy Morskiej to udane wczasy,wakacje czy urlop. Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce.