RANKING MIEJSCOWOŚCI NADMORSKICH 2010/2011Krynica Morska

 

Za 2016 r. Krynixca Morska znajdujesie na 9 miejscu na 30 miejscowośći nadmorskich.

Za 2015 r. Krynica Morska była na 11 pozycjj a za 2014 r. na 14. na 30 miejscowości.

Ranking wszystkich miejscowości nadmorskich mozna znależć w internecie. Bazujemy na rankligo Onetu.

KRYNICA MORSKA DZIESIĄTA NA DWADZIEŚCIA TRZY MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIE

JAK WYGLĄDA RANKING MIEJSCOWOŚCI NADMORSKICH ZA 2010

Gdzie najlepiej nad morze? Pewnie nie raz zadawaliśmy sobie takie pytanie. Czasnadmorze.pl przy Waszej olbrzymiej pomocy co roku tworzyć będzie Ranking Miejscowości Nadmorskich . To Państwo głosowaliście i wystawialiście opinie.

W tym roku ocenialiśmy wybrane miejscowości nadmorskie za całokształt oferty turystycznej. Jednak to Wasze komentarze są najcenniejsze i tam znaleźliśmy mnóstwo ciekawych informacji dotyczących nadmorskich miejscowości. Wyniki Rankingu znajdziecie Państwo poniżej. Zdecydowanie wygrało Świnoujście, dalej Mielno, Władysławowo i Łeba. Z komentarzy dowiedzieliśmy się, że Mielno jest dobre dla imprezowiczów, Łeba i Władysławowo rodzinnie. Piszecie Państwo też o cenach nad morzem – Półwysep Helski wypada najdrożej, jednak już w popularnym Władku jest przynajmniej 25 % taniej niż na Helu. Świnoujście zostało docenione za świetną infrastrukturę i klimat miasta…no i ta plaża…podobno najlepsza plaża nad Bałtykiem.(również wg. Rankingu Onetu). Ranking<br />
miejscowości nad morzem
Już w 2011 r. ponowimy Ranking, jednak cały czas możecie dodawać komentarze i opinie. Może jest Waszych ulubionych miejscowościach coś wyjątkowego, co powinni poznać inni? Może jakaś nowa atrakcja turystyczna?

Ranking Miejscowości Nadmorskich
Uważasz, że zimą nad Bałtykiem może być atrakcyjnie?

Krynica Morska noclegi

 

Dlaczego my ?

W pobliżu (200m) znajduje się port jachtowy, z którego odbywają się rejsy po Zalewie Wiślanym, natomiast plaża nad morzem znajduje się w odległości około 600 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego pensjonatu znajdują się również liczne lokale gastronomiczne oraz organizowane są liczne imprezy kulturalne. Pensjonaty nad morzem w Krynicy Morskiej to udane wczasy,wakacje czy urlop. Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce.